پاورپوینت مدیریت تاثیر گذاری

پاورپوینت مدیریت تاثیر گذاری 16 اسلاید

گافمن با چند اندیشه ی اضافی درباره هنر مدیریت تاثیر گذاری، کتاب نمود خود و زندگی روزانه را به پایان می برد. مدیریت تاثیرگذاری در این جهت عمل می کند که شخص را در برابر:
1- یک رشته کنش های غیرمترقبه مانند اداهای قصد نکرده، دخالت های نابجا، خطاهای /// و
2) کنش های قصد کرده ای مانند صحنه سازی، محافظت کند.
نخست آنکه، یک رشته روش هایی وجود دارد که مستلزم کنش هایی در جهت تضمین وفاداری نمایشی است.
مانند: تقویت وفاداری درون گروهی
دوم آنکه، گافمن انواع صورت های انضباط نمایشی را مطرح می کند. مانند: حضور ذهن داشتن در جهت پرهیز از لغزش، نظارت بر خود داشتن و حالت های چهره و لحن بیان اجرای یک نقش را رعایت کردن.
سوم اینکه، گافمن انواع دوراندیشی های نمایشی را مشخص می سازد. مانند از پیش مسیر عملکرد اجرای نقش را تعیین کردن، برنامه ریزی در جهت برخورد با موارد ضروری، گزینش هم گروه های وفادار، گزینش حضار مناسب، کارکردن با گروه های کوچک که امکان عدم توافق در آنها ضعیف باشد، حضور عملکرد کوتاهتر در صحنه، جلوگیری کردن از دسترسی حضار به اطلاعات خصوصی و تهیه دستورالعمل کاملی برای جلوگیری از پیشامدهای پیش بینی نشده.

حضار نیز در موفقیت مدیریت تاثیر گذاری یک بازیگر یا گروهه بازیگران سهمیند. حضار نیز از طریق تمهیدهایی چون علاقه و توجه شدید نشان دادن به نمایش، خودداری از فوران های مخل عاطفی، چشم پوشی از لغزش های بازیگران و نشان دادن عنایت خاص به یک اجرا کننده تازه کار، در جهت توفیق نمایش عمل می کنند.
گافمن در اثری به نام «فاصله نقش» این قضیه را مورد بررسی قرارداد که یک فرد تا چه اندازه یک نقش معین را پذیرا می شود، به عقیده او از آنجا که نقش های فراوان و گوناگون وجود دارد، آدم ها معمولا یک نقش معین را به گونه ای کامل انجام نمی دهند.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,100 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MR12_2070248_7202.zip2.2 MB